FACEBOOK
 
 


 

     ORGANIZATORZY

 

 

 MECENAT

 

Dofinansowano ze środków Ministerstra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

  

PATRONAT HONOROWY
 

 

   PARTNERZY

 

                  

       Grupa Smacznego      

              

 

  

SPONSOR 


 

PATRONI MEDIALNI

 

TVP KATOWICE

 

 

 

 

 

 

 

  Portal haloCieszyn.pl

 

 

 

 

 

AKTUALNOŚCI

 • Przed nami trzeci weekend filmowy

  2017-07-20 16:00

   

  Jak wspomnieliśmy piątkowy wieczów (21.07) z pewnością przyniesie nam wiele emocji za sprawą filmu "Na granicy".Nie mniej ciekawie zapowiada się jendak sobota (22.07), a wszystko to za sprawą zespołu PASIMITO i klasyka rosyjskiej kinematografii, filmu Pancernik Potiomkin. (więcej...) • "NA GRANICY" na cieszyńskim rynku

  2017-07-17 23:59

   

   

  Przed nami projekcja filmu "Na granicy" , młodego polskiego reżysera Wojciecha Kasperskiego.
  Piątkowy (21.07)  wieczór spędzony na naszym Festiwalu to kolejny już raz gwarancja trzymającego w napięciu filmu z plejadą gwiazd w jego obsadzie. (więcej)

   

   

 • Drugi weekend filmowy

  2017-07-13 17:02

   

   

  Przed nami kolejne dwa dni filmowych emocji. 14 lipca (pt.) mocne kino z Maciejem Stuhrem w roli głównej, który zaprezentuje się nam w polsko-czesko-słowackim filmie "Czerwony Kapitan". 15 lipca (sob.) natomiast należeć będzie do Charliego Chaplina i zespołu Nigdy Nie Byliśmy na Księżycu znanego również jako THE CHAPLINS, który zagra do cudownego filmu ery kina niemego zatytułowanego "Brzdąc". Chaplin, który napisał scenariusz i wyreżyserował film, zagrał w nim również główną rolę tworząc niezapomniany duet z małym Jackie Cooganem.
  Startujemy o 21:30!!!
  ZAPRASZAMY!!!

  https://www.thechaplinsband.com/

   

 • CZERWONY KAPITAN

  2017-07-11 16:00

   

             Cieszymy się niezmiernie, że nasze seanse przyciągają Was na cieszyński rynek i do COK. To oznacza, że nowa konwencja zaczyna sie sprawdzać. Przedstawiamy Wam bohatera kolejnego piątkowego (14.07, g. 21.30) kina planerowego z bardzo dobrą rolą Macieja Stuhra. Będzie to polsko-czesko-słowacka koprodukcja -  "Czerwony Kapitan". • Cuefx gra do filmu Fantomas

  2017-07-06 23:59

   

   

  Po udanej inauguracji, podczas której Akurat zagrałdo filmU Sherlock Jr., kontynuujemy plenerowe projekcje.Jak wspomnieliśmy w poprzedniej wiadomości 7 lipca wyświetlimy dla Was Zjednoczone Stany Miłości.
  Sobota (08.07) należeć będzie natomiast do Jacka Latonia, artysty występującego pod pseudonimem Cuefx, który zagra do klasycznego francuskiego filmu z 1913 roku - "Fantomas".
  Startujemy o 21:30.
  PRZYPOMINAMY, ŻE W PRZYPADKU ZŁEJ POGODY SEANSE ODBĘDĄ SIĘ W SALI WIDOWISKOWEJ CIESZYŃSKIEGO OŚRODKA KULTURY "DOM NARODOWY".

 • Zjednoczone Stany Miłości

  2017-07-04 20:34

   

   

   

  Przed nami pierwszy po inauguracji filmowy weekend. W piątek, 7 lipca pokażemy na cieszyńskim ryneku film Zjednoczone Stany Miłości w rezyserii Tomasza Wasilewskiego.

   

 • Inauguracja Festiwalu za nami

  2017-07-02 20:30

   

   

  Inauguracja Festiwalu już za nami. Dziękujemy, że tak licznie przybyliście na cieszyński rynek. Pogoda była dla nas (w miarę) łaskawa, zespół Akurat zagrał znakomicie, film również dostarczył wielu pozytywnych emocji więc nie możemy się już doczekać kolejnego weekendu z filmami.
  Przypominamy, że 7 lipca gramy dla Was Zjednoczone Stany Miłości, a 8 lipca CueFx zagra do filmu "Fantomas".


  ...no i wielki dzięki dla Leroy Merlin - Cieszyn oraz dla Kina w Drodze za leżaki :)


  Tym czasem zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z piątkowej inauguracji - FOTOREPORTAŻ ViFi.

 • Startujemy już jutro

  2017-06-29 12:18

   

   

  12. edycja Festiwalu Wakacyjne Kadry i Dźwięki startuje już jutro.
  W programie Akurat gra do filmu "Sherlock Jr." oraz ... i tu mamy dla Was miłą niespodziankę - zespół AKURAT oprócz oprawy muzycznej filmu niemego zagra dla Was również kilka swoich największych przebojów!
  Zapraszamy jutro (30.06) na 21:30 na cieszyński rynek.